OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 
V spomienkach 
 
... sú tam lúky a kopce, kde sa naši psí kamaráti môžu hrať. Všetci sú plní života, tak ako si ich pamätáme vo svojich snoch. Všetci sú za Dúhovým mostom šťastní a spokojní, ale predsa tam každému niečo chýba - chýba mu naozaj niekto blízky, niekoho, koho zanechal tak ďaleko ...
 
"Iba majitelia psov dokážu pochopiť lásku, ktorú im dávajú a bezhraničnú bolesť, keď odídu." 
 
ASTA
 
Dátum narodenia : *1992 - t1999
Plemeno: nemecký ovčiak, fena 
Farba : celočierna
 
 
Svojho prvého psa, respektíve fenku bez PP som dostala v roku 1992 . Volala sa Asta a už od prvej chvíle sa stala mojim verným spoločníkom a iba ona jediná, mi dokazala vyčarovať úsmev na perách v každej chvíli. Bola to obranárka, ktorá dokonale strážila a chránila celý náš pozemok. Temperamentná, ostrá a tvrdá. Práve tieto tri slovíčka dokonale vystihovali jej povahu. Napriek tomu, že si cudzích ľudí nepúšťala k telu, pre nás domácich bola nemierne milá a dobrá. Asta s nami žila 7 rokov. 
 

DAN

Dátum narodenia : *1999
Plemeno : nemecký ovčiak, pes 
Farba : tmavovlkošedá
 
Maličký, hravý a nebojácny. Taký bol náš Dan. Bohužiaľ sme s Danom boli len do jeho troch mesiacov, pretože
nám ho v tom čase niekto ukradol z dvora, kde sme ho mali umiestneného. 

LESKA

Dátum narodenia : *27.3.2001 - t12.4.2009
Plemeno : nemecký ovčiak, fena
Farba : čierna so znakmi
 
 
Ďalším štvornohým chlpáčom, ktorý prišiel do našej rodiny bola Lesi. Leska bola krásne pálená fenka nemeckého ovčiaka bez PP. Už od šteniatka bola strašne rozkošná. Malé veselé kĺbko, ktoré skákalo, behalo kade - tade a všetko kusalo. Časom z nej vyrástla vyrovnaná psia dáma, plná elánu a chuti do života. Leska bola veľmi priateľská, avšak viac temperamentná voči cudzím psom a ľuďom, ktorí si k nej viac dovoľovali ako mali.
V roku 2007 sa osvedčila aj ako výborná mama, keď v jeseni porodila 3 krásne šteniatka - Sáru, Tinku a Kuba. Všetky šteniatka si našli skvelých majiteľov. Tina robí spoločníčku mladej rodine v Novej Sedlici, Kubo pomáha pri pasení oviec v malom mestečku v Poľsku.
Leska s nami bola viac ako 8 rokov, a za ten čas sa stala najlepším psím maznáčikom. Bola to dôstojná a elegantná dáma v psom kožúšku a navždy to pre nás bude fenka s obrovským srdcom.